Комитет ВР обсудил эффективность использования бюджетных средств, в этом виде спорта

Фoтo: komsport.rada.gov.ua

18 вeрeсня 2019 гoдa срoк відбулoся зaсідaння Кoмітeту, в якoму нaрoдні дeпутaты Укрaїни – члeни Кoмітeту зaслуxaли інфoрмaцію Міністeрствa мoлoді тa спoрту Укрaїни щoдo питaння eфeктивнoсті викoристaння кoштів Дeржaвнoгo бюджeту, виділeниx Міністeрству мoлoді тa спoрту Укрaїни нa підгoтoвку oгoвoрку, я, сoглaснo нaціoнaльниx кoмaнд, тa зaбeзпeчeння їx учaсті в міжнaрoдниx змaгaнняx, пo числі возле прoвeдeнні экспeримeнтa.

Відкриваючи засідання Скальп Комітету Андрій Кожем’якін познайомив учасників засідання с членами Комітету і підкреслив, как будто это всі народні депутаты налаштовані бери співпрацю зі спортивними федераціями, спортсменов, сие новый Міністром культури, молоді та спорту.

Сухотник Міністра молоді і спорту України Украины Теперь, поінформував членів Комітету ради то, виступів національних команд з олімпійських какими судьбами неолімпійських видів спорту возьми чемпіонатах світу та Європи сезону 2018 возраст срок, в кількості проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів та принципів розподілу коштів Державного бюджету між національними федераціями з видів спорту. Зокрема, ходатай Міністра зазначив, словно это українські спортсмени взяли талан в 1845 году міжнародних змаганнях, вдоль числі 65 чемпіонатах світу, 76 чемпіонатах Європи та 250 – етапах кубку світу. Сверху cih змаганнях завойовано 4301 нагороду, з яких 1584 — золоті, 1364 — срібні та 1353 — бронзові.

Секретутка. Ant. руководитель Комітету Григорій Суркіс під пора свого виступу наголосив держи тому, что сие, на його думку проведення эксперимента Міністерством молоді та спорту України в частині передачі федераціям им самостійно освоювати бюджетні кошти в багатьох випадках далеко не призвело до покращення результатів виступів провідних спортсменів перед міжнародних форуме, а в деяких випадках, наприклад, нате легкій атлетиці – спостерігалось навіть погіршення.

Григорій Суркіс висловив подив, фигли это Міністерство позволяют налаживать, чтобы взять свою судьбу в експерименті федераціям з хокею, хокею нате траві та, регбі, які ніколи безлюдный (=малолюдный) мала здобутків в чемпіонатах світу та Європи. Також генсек Комітету наголосив получи тому, что сие Міністерством не розроблено прозорих критеріїв та показників ефективності розподілу бюджетних коштів між федераціями.

«Испытание, не створив європейську пример співпраці Міністерства з федераціями сие не позбавив центральний причина виконавчої власти неважный (=маловажный) властивих йому управлінських функцій», — підкреслив Г. Суркіс.

Защитник Голы Комітету Анатолій Костюх висловив свою думку щодо перегляду прозорого розподілу бюджетних коштів між олімпійськими видами спорта, затверджених наказом Міністерства молоді та спорту Украины № 3050 від 04.07.18 управления. та необхідності щорічного звітування федераціями стосовно використання бюджетних коштів.

Будка підкомітету з питань фізичної культури та масового спорту в Георгій Мазурашу під момент свого виступу зазначив, словно это вид спорта, слід оцінювати без- тільки в медалях, а в починати з підтримки масового спорта, оскільки собственными глазами (видеть) він є основа формування здорової нації. Георгій Мазурашу також запропонував учасникам зустрічі висловити свою думку щодо об’єднання профільного міністерства з міністерством культури і обговорити питання щодо виокремлення Міністерства молоді та спорту України.

До результатам обговорення першого питання из денного Комітет ухвалив Рішення Комітету: інформацію Міністерства молоді і спорту України о. ефективність використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України в розвиток фізичної культури, спорту вищих досягнень та, резервного спорта, та ефективність використання коштів державного бюджету следовать проведення эксперимента щодо залучення Міністерством молоді та спорту національних спортивних федерацій з окремих олімпійських видів спорту в організації і проведення спортивних заходів получать до відома, а також учинить рекомендації Кабінету Міністрів України, Міністерству культури, молоді і спорту України та Рахункової конак України в частині оцінки зазначеного эксперимента.

Крім того, народні депутаты підтримали вариант Постанови про деякі питання забезпечення ефективної підготовки та участі національних збірних команд України в XXXII Олімпійських чисто Х Паралімпійських ігор 2020-го периода (реєстр. № 2130) сие ухвалили рішення : рекомендувати Верховній Раді України ради результатами розгляду в першому читанні прийняти Постанову основе в цілому.

Також народні депутаты України — члени Комітету поспілкувалися з представниками федерацій з видів спорту, ректорами профільних вузів, спортивними діячами щодо подальшої співпраці та їх залучення вплоть до розробки законодавчих актів в сфері фізичної культури і спорту. Під отрезок времени своїх виступів представники спортивної громадськості висловили конкретні пропозиції щодо реформування сферу фізичної культури і спорту.

komsport.rada.gov.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.